14 září

Elektronické cenovky

Digitalizace v obchodech postupuje velice rychle. Do světa obchodů a pokladních systémů stále rychleji pronikají elektronické / digitální cenovky. Nejen mnohé prodejní řetězce označují zboží ve svých prodejnách elektronickými cenovkami. Tento elektronický štítek u zboží zobrazuje nejen cenu daného zboží, ale může zákazníkům poskytnout potřebné informace o daném produktu a navíc je možné zobrazovat čárový kód či QR kód, prostřednictvím kterého se zákazník dozví veškeré potřebné informace o produktu. 

Elektronické cenovky mají moderní design a umožňují rychlé a přesné přecenění zboží díky pár kliknutí na centrálním počítači v celé síti prodejen. Důvěryhodná platforma se jednoduše instaluje a potřebuje minimální množství hardwaru v prodejnách. Díky tomu, že stačí pouze jedna instalace softwaru, šetří se další zbytečné náklady pro ostatní provozovny.

Digitální cenovky se vyrábí v různých velikostech. Výhodou je také výborná čitelnost textu a možnost volby individuálního grafického designu. Zařízení navíc plně podporuje Bluetooth, takže nejsou potřeba žádné kabelové rozvody. Baterie v cenovkách mají opravdu dlouhou životnost – 4 roky.

S výběrem vhodného typu elektronických štítků a s instalací softwaru vám pomohou pracovníci naší společnosti QUITEC s.r.o.


Podobné články