2 září

Video miniPOS – Pokladna pro malé podnikání

0  comments

Představujeme Vám pokladnu miniPOS na videu. Martin Pavlík, majitel firmy QUITEC představuje pokladnu  miniPOS – pokladnu pro malé podnikání. Pokladna miniPOS je tak malá, že se vejde do mobilu.

Pro malý bar, vinárnu či kavárnu se hodí mobilní pokladna miniPOS. To je malý tablet a přenosná tiskárna účtenek. Mobilní EET pokladna miniPOS je ideální pro výdej účtenek na malé provozovně.

Pro restauraci či obchod je vhodná stolní pokladna miniPOS. To je velký tablet a robustní tiskárna dokladů. Stolní EET pokladna miniPOS je vhodná do náročného provozu.

Vyberte si dobrou pokladnu a spolehlivého partnera pro etržby. miniPOS je skvělá pokladna od spolehlivého dodavatele, firmy QUITEC s.r.o., která vyrábí a dodává pokladní systémy již od roku 1995.

Zákonná povinnost EET se blíží. Pořiďte si pokladnu včas!


Tags

EET pokladna, EET tiskárna, malá pokladna, miniPOS, mobilní pokladna, pokladna pro bary, pokladna pro kavárny, pokladna pro mobily, pokladna pro obchody, pokladna pro restaurace, pokladna pro tablety, pokladna pro vinárny, přenosná tiskárna, Quitec, robustní tiskárna, stolní pokladna


You may also like

Pokladna je víc než jen pokladna

Pokladna je víc než jen pokladna

Pokladna miniPOS – jednoduchá a chytrá

Pokladna miniPOS – jednoduchá a chytrá
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Use this Bottom Section to Promote Your Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim