Tlačítková EET pokladna Euro-150TEi

Nakupte dnes a získejte 30 dnů VIP podpory zdarma.

Velká tlačítková pokladna s LAN, WiFi nebo WiFi + 3G připojením k internetu (varianty). Kompaktní programovatelná pokladna s moderním designem navržena pro snadnou obsluhu a údržbu. Pokladna podporuje připojení mnoha externích zařízení potřebných pro komfortní prodej.

Wi-Fi pokladnu s mobilním 3G routerem dodáváme včetně SIM karty ZDARMA s výhodným tarifem 300MB za 65Kč s DPH měsíčně. Zabezpečí přístup k internetu i pro Váš mobil nebo počítač.

K pokladně doporučujeme koupit instalační balíček. Součástí je nastavení pokladny, zaškolení a podpora při instalaci certifikátu. Bez zakoupení instalačního balíčku Vám bohužel nemůže podpora poradit s úvodním nastavením pokladny, ani nahráním certifikátu.

Obsah balení
– pokladna
– napájecí kabel
– OTG kabel
– USB kabel pro komunikaci s PC
– uživatelský manuál

Tlačítková pokladna Euro-50TEi
– displej pokladního 2 řádky po 16 znacích, podsvícený
– zákaznický displej 1 řádek po 10 znacích, podsvícený
– klávesnice programovatelná, 39 kláves
– připojení LAN, WiFi nebo WiFi + 3G
– baterie není (volitelně 2200 mAh)
– šířka pásky 58 mm, návin 55 mm
– termální tisk
– počet položek zboží 10.000
– počet skupin zboží 20
– počet pokladníků 10
– rozhraní 1xUSB, 1xRS232 (volitelné)

Cena 7.290 Kč

(cena je uvedena bez DPH)

 

Tlačítková pokladna Euro 150tei, www.miniPOS.cz

Časté dotazy

Jak funguje miniPOS?

Na webu si nastavíte svou provozovnu a naplníte ceník zbožím a službami. Prodáváte pak na svém mobilním telefonu, tabletu či Android pokladně. Elektronická evidence tržeb probíhá automaticky. Z webu tisknete reporty a exportujete do účetnictví.

Nebude obsluha složitá?

Nebojte se, instalace a obsluha pokladny miniPOS je snadná. Pokladna miniPOS je geniálně jednoduchá. Nainstalujete ji pouhým stažením z Obchodu Play. Pak už vás povede průvodce nastavením a hned můžete prodávat.

Co když se pokladna rozbije?

Pokladní transakce se odesílají na bezpečné místo. Jsou zde uloženy a chráněny heslem. Svá data vidíte odkudkoli a dokonce přes web můžete i prodávat! Až budete mít pokladnu opravenou, připojíte ji k provozovně a data se opět nahrají.

Co následuje po objednání?

Potvrdíme Vám přijetí objednávky a termín dodání zboží. Spojíme se s Vámi a domluvíme se na instalaci a zaškolení. Vybranou pokladní sestavu vám zašleme kurýrní službou ihned po obdržení platby nebo na dobírku. Fakturu Vám zašleme elektronicky ihned po obdržení Vaší platby.

Pomůžete mi s instalací?

Ano pomůžeme. Instalaci pokladny je možné objednat jako doplňkovou službu při objednávce. Vaši pokladnu připravíme k provozu. Vy ji pak můžete už jen zapnout a začít používat. Nainstalovat aplikaci je ale snadné a zvládnete to i sami.